Меню сайта
Категорії розділів
Новини [466]
Оголошення [94]
Вітання [49]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пользователі відсутні...

[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Г Hauiональна дитяча гаряча лінія Hauiональна гаряча лінія АКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 Гаряча лінія управління освіти Гаряча лінія харчування

2020-2021 н.р.

Участь у заходах за 2020-2021 н.р.

 

       вересень        
 жовтень  
листопад          
              

 


Акція милосердя «Ми відповідальні за тих , кого приручили»

За ініціативи екологічного клубу МУП та підтримки шкільного парламенту «Олімп» , у школі з 17.02 по 26.02 проходила акція милосердя «Ми відповідальні за тих , кого приручили». Учні 1-11 класів збирали усе необхідне для безпритульних тварин. Вже вдруге за  цей рік ми допомагаємо Білозерському притулку «Чотири лапи»,працівники якого були дуже вдячні за допомогу і запрошували всіх бажаючих приїжджати до них, адже їм дуже не вистачає робочих рук. Якщо маєте змогу, то допоможіть тим, хто цього потребує,адже кожна істота заслуговує на співчутливе ставлення до себе.

 

 

 

 


18 грудня члени шкільного самоврядування «Олімп» привітали дітей-сиріт, діток з малозабезпечених та багатодітних родин з прийдешнім святом – Днем Святого Миколая. Кожна дитина завжди чекає на чудо, а учні нашої школи традиційно вже створюють невеличкі дива власноруч. Цього року солодкі подарунки отримали 17 діток школи. Милосердя – це поклик душі. Розвиваймо його у себе! Не будьмо байдужими!


17-18 грудня серед учнів 1-4 класів  проходив конкурс «Новорічна феєрія». Діти разом зі своїми батьками виготовляли прикраси, святкові композиції на тематику найочікуванішого свята – Нового року. Оригінальні, креативні  роботи захоплюють своєю красою . Творча фантазія наших учнів і батьків просто вражає.  Дякуємо усім за подарований святковий настрій, за вміння бачити, відчувати та створювати красу. Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами! Миру, добра та радості Вам.


З 14.12 по 18.12 у школі проходила акція милосердя «Ялинка» по збору солодощів для категорійних дітей школи та міста. В акції взяли участь учні 1-4 та 5-11 класів. За результатами акції було зібрано 84 кг. солодощів на суму ⸗4550 грн. Частину зібраного було передано до клубу «Лідер» ХЦПР, а також члени шкільного самоврядування сформували солодкі подарунки для дітей-сиріт, малозабезпечених та багатодітних родин школи до  Дня Св. Миколая. Хочемо подякувати всім учням, батькам, які долучилися до участі в акції, за Ваші щирі, добрі серця, за бажання подарувати святковий настрій тим, хто заслуговує на радість та  щасливу долю. Робімо добро разом!


Члени ШО «Олімп» у рамках акції милосердя по збору канцтоварів передали частину зібраного для вихованців НВК№ 29. Наші маленькі друзі були надзвичайно вдячні подарункам. А ми вкотре переконались, що робити добро потрібно. Також зібрані канцтовари члени самоврядування передали до Дніпровського райвиконкому в службу в справах з неповнолітніми. Ми віримо , що всі без винятку діти заслуговують на увагу та добро. Робімо добро разом!

 

Мій кабінет
06:37
Вы вошли как: Гость
ОЛІМП
Інформ. джерела
  • Управління освіти Херсонської міської ради
  • Методичний кабінет
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Найкращі сайти
  • Пошук
    Hauiональна гаряча лінія офіційний веб-сайт системи Безоплатної правової допомоги Міська дитячя екологічна конференція «Карантин нам не завада!»(

    Херсонська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота©DjVVS©2011-2024