Меню сайта
Категорії розділів
Новини [466]
Оголошення [94]
Вітання [49]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пользователі відсутні...

[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Г Hauiональна дитяча гаряча лінія Hauiональна гаряча лінія АКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 Гаряча лінія управління освіти Гаряча лінія харчування

Участь у заходах

Участь у заходах за 2021-2022 н.р.

 

       вересень        
 жовтень  
листопад          
 грудень             

 


З 17.01. по 25.01.22 у школі членами ШО "Олімп" була проведена акція "Ми відповідальні за тих, кого приручили". В акції взяли участь учні 1-10класів. Були зібрані теплі речі, посуд, їжа та ін. Усе зібране ми передали до волонтерського притулку для безпритульних собак "4 Лапи". Дякуємо усім учасникам за добрі серця.

На фейсбуці

 


Вітаємо збірну команду учнів 8-х класів , які стали переможницями у традиційному щорічному конкурсі «Перша допомога». Дівчата показали відмінні знання щодо надання першої медичної допомоги у різних життєвих ситуаціях.

Дякуємо учасницям та бажаємо усім міцного здоров’я. 

 

 

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги здобувачів освіти до правил поведінки на дорогах, 19 листопада 2021 року був проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» у 1-10 класах. Діти, переглядаючи відеоматеріали, пригадали правила поведінки пішоходів, отримали рекомендації до використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі, а почули про основи страхування життя, здоров’я та майна  у разі ДТП доступною для дітей мовою.

 

 

 

 

З 20.09. по 01.10.2021 року членами учнівського самоврядування «Олімп» у школі, серед учнів 1-4,  5-10 класів, була проведена акція милосердя «Від серця до серця» по збору канцелярських товарів для категорійних дітей школи та міста. Більшу частину зібраного було передано до Дніпровської районної у місті Херсоні ради спеціалістам у справах дітей.

Ми щиро вдячні усім учасникам акції за турботу та допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мій кабінет
19:13
Вы вошли как: Гость
ОЛІМП
Інформ. джерела
  • Управління освіти Херсонської міської ради
  • Методичний кабінет
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Найкращі сайти
  • Пошук
    Hauiональна гаряча лінія офіційний веб-сайт системи Безоплатної правової допомоги Міська дитячя екологічна конференція «Карантин нам не завада!»(

    Херсонська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота©DjVVS©2011-2024